slide-1

KONTAKTY

Nový Fénix s.r.o.
Babákova 2390/2
Praha 11, 14800
tel: +420 773337230
info(a)novyfenix.cz

BIO KOSMETIKA S VÝTAŽKY OLEJE Z RŮŽÍ

 

damašská růže  

Bulharská rodinná firma Ecomaat vyrábí produkty vzniklé tzv. extrakcí superkritickým oxidem uhličitým, co v praxi znamená, že získané produkty neobsahují žádné zbytky rozpouštědla - získává se nejčistší možný extrakt, esenciální oleje, potravinové doplňky, produkty péče o pleť, kosmetické výrobky. Zaměřuje se na specifické ojedinělé niche a luxusnejší trhy prostřednictvím distribuce do specializovaných "butikových" prodejných míst.

7 důvodů proč si vybrat výrobky Ecomaat
1. Jsou založeny na vůních získaných z rostlin, které pěstujeme v našich zahradách v souladu s jejich přirozenou dynamikou, bez jakýchkoliv umělých hnojiv, herbicidů, pesticidů atd. Další vůně pochází z divoce rostoucích rostlin, sbíraných z čistých přírodních oblastí. Jsou extrahovány v koncentrované podobě, za použití zelených bulharských a moderních technologií.
2. Jejich vůně není jenom příjemná, ale je také aktivní kosmetickou látkou. Její molekuly ovlivňují pokožku jak na povrchu, tak i v jejích hlubokých vrstvách a podněcují nezávislou produkci potřebných látek, obnovují a zlepšují ochranných vlastnosti pokožky.
3. Jejich složení – omlazující extrakty a esenciální oleje z bulharských léčivých rostlin, vyživujících rostlinných olejů a včelích vosků– jsou naprosto přírodními složkami
4. Jejich přísně kontrolovaná výroba zahrnuje množství metod, které nám umožňují vytvářet trvanlivé a aktivní směsi. Během jejich skladování je možné, že se jejich rovnoměrnost může snížit, ale to nemá v žádném případě vliv na jejich účinnost.
5. Jako výrobci kosmetiky a výživových doplňků, “od začátku až do „konce“, garantujeme kvalitu aktivních látek: u esenciálních olejů, květinových vod a u jedinečných CO2 extraktů. Jakékoliv riziko z padělání nebo imitací je naprosto eliminováno.
6. Naše výrobky a výroba napomáhá podporovat zdraví půdy, rostlin, zvířat a lidí jako jedno společenství.
7. Jsou organicky (bio) certifikované a to zajišťuje, že obsahují pouze přírodní ingredience.

NEOBSAHUJÍ
Chemické syntetizované stabilizátory, emulgátory, rozpouštědla, konzervační látky, ochucovadla nebo barviva, UV filtry.
Neobsahují žádné minerální oleje, silikon nebo propylene glykol.
Neobsahují žádné přísady z geneticky upravených organismů. V jejich zpracování se nepoužilo žádné ionizační ošetření.
Obaly jsou šetrné vůči životnímu prostředí nebo jsou recyklovatelné.

KOSMETIKA Z KOBYLÍHO MLÉKA

 

Kobyla s mládětem 

Přírodní belgická kosmetika Lamont s přídavkem kobylího mléka. Naprostá NOVINKA na českém trhu. Kobylí mléko má zejména vyživující, regenerační a ochranné účinky na pokožku. Jeho léčebné účinky jsou známé a využívané po dlouhou řadu let. Jedná se o významný zdroj vápniku, proteinů, vitamínů (A,B1,B2,B12,C a E), minerálů (železo, fosfor) a stopových prvků.

Všechny kosmetické výrobky obsahují čisté kobylí mléko a NEOBSAHUJÍ PARABENY. 

 

ZWZhMGQw