PARTNEŘI:

KONTAKTY

Nový Fénix s.r.o.
Babákova 2390/2
Praha 11, 14800
tel: +420 773337230
info(a)novyfenix.cz

 • Somavedic

  PŘÍSTROJ SOMAVEDIC ELIMINUJE A NEUTRALIZUJE NEGATIVNÍ CIVILIZAČNÍ VLIVY ELEKTROSMOGU, GEOPATOGENNÍCH, PSYCHOSOMATICKÝCH ZÓN A SPODNÍCH VOD, ZLEPŠUJE METABOLISMUS A SPÁNEK.

 • PÉČE O PLEŤ NATURAL DELUXE

 • AROMATERAPEUTICKÁ PÉČE

 • La Vie en Rose

  KVĚTY RŮŽE SE POUŽÍVALY JAKO OCHLAZUJÍCÍ, ZMÍRŇUJÍCÍ, SRDCE HARMONIZUJÍCÍ, ANTI-STRINGENTNÍ A PROTIZÁNĚTLIVÝ PROSTŘEDEK. VÝROBKY Z BULHARSKÉ OLEJONOSNÉ RŮŽE LA VIE EN ROSE, UŽÍVANÉ ÚSTY, ČISTÍ PLEŤ OBLIČEJE. PODPORUJÍ PŘIROZENOU FUNKCI KŮŽE, VLASŮ A NEHTŮ.
  NEJSOU OVŠEM URČENY K LÉČBĚ NEBO PREVENCÍ PROTI CHOROBÁM.

 • Kosmetika z kobylího mléka

  KOSMETIKA LAMONT OBSAHUJE ČISTÉ KOBYLÍ MLÉKO A NEOBSAHUJE PARABENY. MÁ VYŽIVUJÍCÍ, REGENERAČNÍ A OCHRANNÉ ÚČINKY NA POKOŽKU. JEDNÁ SE O VÝZNAMNÝ ZDROJ VÁPNIKU, PROTEINŮ, VITAMÍNŮ (A, B1, B2, B12, C, A, E), MINERÁLŮ (ŽELEZO, FOSFOR) A STOPOVÝCH PRVKŮ.

BIO KOSMETIKA Z RŮŽÍ A BYLIN

  

NOVINKA na českém trhu.

 

 

BULHARSKÁ KOSMETIKA ECOMAAT OBSAHUJE OMLAZUJÍCÍ EXTRAKTY A ESENCIÁLNÍ OLEJE Z ROSTLIN.

Je čistě přírodní, certifikovaná pro svou biokvalitu. Neobsahuje syntetizované stabilizátory, emulgátory, rozpouštědla, konzervační látky, ochucovadla nebo barviva, UV filtry, silikony a jiné. Je z darů přírody.

KOSMETIKA Z KOBYLÍHO MLÉKA

 

NOVINKA na českém trhu. 

 

Přírodní kosmetika z kobylího mléka

 

PŘÍRODNÍ BELGICKÁ KOSMETIKA LAMONT S BIOSLOŽKOU KOBYLÍHO MLÉKA, BEZ PARABENŮ.

Léčebné účinky kobylího mléka jsou známé a využívané po dlouhou řadu let, zejména jeho vyživující, regenerační a ochranné účinky na pokožku.

Kobylí mléko je významný zdroj vápniku, proteinů, vitamínů (A,B1,B2,B12,C a E), minerálů (železo, fosfor) a stopových prvků.

N2Q0NjZmNm